Hledáte zaměstnance?

Spolehlivý partner Agentura práce Plzeň s.r.o. (Brigády v Plzni)

Agentura práce Plzeň s.r.o. je spolehlivým partnerem pro firmy, které hledají kvalitní a spolehlivé brigádníky. Agentura má největší počet zaregistrovaných brigádníků v regionu a vysokou úspěšnost obsazování směn. Navíc, každý zaměstnanec je pečlivě prověřen, aby byla zajištěna maximální spolehlivost.

Největší počet zaregistrovaných brigádníků

Agentura práce Plzeň s.r.o. má největší počet zaregistrovaných brigádníků v regionu. To znamená, že firmy mají velkou šanci najít vhodného zaměstnance pro svou potřebu. Agentura nabízí brigády v různých oblastech, jako jsou například práce v obchodech a supermarketech, logistika, gastronomie, kontrola kvality, řidiči včetně VZV a další.

Vysoká úspěšnost obsazování směn

Díky pečlivému výběru a prověření zaměstnanců má Agentura práce Plzeň s.r.o. vysokou úspěšnost obsazování směn. Zaměstnanci jsou vybíráni na základě jejich schopností a zkušeností, což zajišťuje kvalitní výkon práce. Navíc, agentura se snaží najít zaměstnance, kteří jsou vhodní pro danou práci a mají zájem pracovat.

Prověření zaměstnanci

Agentura práce Plzeň s.r.o. pečlivě prověřuje každého zaměstnance, aby byla zajištěna maximální spolehlivost. Zaměstnanci jsou prověřováni na základě životopisu, referencí a osobního pohovoru. Navíc, agentura kontroluje i jejich trestní rejstřík a další důležité informace. To vše zajišťuje, že firmy mohou spoléhat na kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Agentura práce Plzeň s.r.o. je spolehlivým partnerem pro firmy, které hledají kvalitní a spolehlivé brigádníky. Agentura má největší počet zaregistrovaných brigádníků v regionu a vysokou úspěšnost obsazování směn. Každý zaměstnanec je pečlivě prověřen, aby byla zajištěna maximální spolehlivost. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaši firmu, Agentura práce Plzeň s.r.o. je tou správnou volbou.

 

V současné době nabízíme svým obchodním partnerům spolupráci v těchto oblastech:

Zapůjčení zaměstnanců / temporary help  (DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI)

Krátkodobé nebo střednědobé zapůjčení pracovníků nebo vyhledání brigádníků všude tam, kde je potřeba pružné pracovní síly. Znamená operativní poskytnutí pracovníka na přechodnou dobu – hodinová nebo měsíční výpomoc. Obvykle se jedná o nárazové akce, např. v době dovolených, sezónních špiček, při nových zakázkách a pod.

Dočasné přidělení zaměstnanců / outsourcing  (DOHODA O DOČASNÉM PŘIDĚLENÍ ZAMĚSTNANCŮ)
Zprostředkování, vyhledání kmenových zaměstnanců podle specifických požadavků společnosti / headhunting 
Personální marketing
Produkce společenských akcí (plesů, zaměstnaneckých dnů) a dnů otevřených dveří

Chcete s námi spolupracovat?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...
Kontaktujte nás